Zaproszenia

„Pamiętajcie o ogrodach” - największa impreza ogrodnicza w Polsce

Zapraszamy do udziału w wystawie ogrodnicznej i kiermaszu „Pamiętajcie o ogrodach” na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Sprawdź.

Zapraszamy do udziału w wystawie ogrodnicznej i kiermaszu „Pamiętajcie o ogrodach”, który odbędzie się na Wałach Chrobrego w Szczecinie w dniach 19-20.09.2020 r. Wydarzenie to największa impreza ogrodnicza w Polsce. Wydarzenie to bogactwo stoisk wystawienniczych, okazja do wymiany wiedzy między projektantami i architektami krajobrazu oraz okazja do zapoznania się z najnowszymi tendencjami w rekreacji i spędzaniu czasu wolnego na świeżym powietrzu. 

Kiermasz „Pamiętajcie o ogrodach” skierowany jest do projektantów i architektów krajobrazu, ogrodników i szkółkarzy, producentów mebli ogrodowych i małej architektury ogrodowej, importerów i producentów sprzętu i narzędzi ogrodniczych, altan i szklarni oraz firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Impreza odbywa się dwa razy w roku - w maju i we wrześniu. Stoiska wystawiennicze obfitują w różne rodzaje roślin ogrodowych – drzewa i krzewy owocowe, byliny, kłącza, trawy ozdobne, pnącza, świeże zioła i rośliny doniczkowe.
Spotkanie jest też platformą wymiany wiedzy i inspiracji na temat aranżacji ogrodowych, tendencji w projektowaniu ogrodów oraz formach spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.Zapraszamy.

Więcej informacji znajdziesz na: http://kiermaszogrodniczy.info/kiermasz/

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!