Zaproszenia

Prezentacja najlepszego wnętrza prywatnego 2019

Zapraszamy na prezentację eleganckiego wnętrza domu w Szczecinie, zaprojektowanego przez pracownię Anna Thurow Architektura Wnętrz, które zdobyło najwięcej głosów jury w kategorii wnętrza prywatne w Plebiscycie Polskie Wnętrze 2019. Prezentacja odbędzie się 8 lipca 2020 o godz. 11:00.
Wnętrze w stylu  industrialnym

Bardzo eleganckie i dobrze przemyślane wnętrza piętrowego domu w dzielnicy Osów w Szczecinie to projekt, w którym dominuje naturalne drewno i beton architektoniczny.

Realizacja "pod klucz" pozwoliła architektom czuwać nad całością inwestycji przez wnętrza, elewacje, aż po elementy małej architektury i ogrodu.Czerpiąc inspiracje z charakteru i historii lasu Arkonskiego architekci stworzyli przestrzenie o nowoczesnym, surowym i tajemniczym charakterze, przywodzącym na myśl tematykę związków człowieka z naturą. Ideą projektową, było stworzenie azylu, który przy zachowaniu surowości materiałów, ciemnej kolorystyce zapewni poczucie intymności i komfortu, przywołując wspomnienia dalekich podróży.

Kluczowym elementem całego domu jest umiejscowiona centralnie klatka schodowa w burgundowym kolorze. To wokół niej zbudowana została aranżacja wnętrza. Rustykalne ciepłe drewno na podłogach zestawione z surowym betonem ścian i sufitów, odnosi się do historycznych zabudowań tej odległej niegdyś dzielnicy Szczecina. Drewniane lamele, zastosowane na ścianach są wolną interpretacją wertykalnych struktur lasu. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza wypełnia światło, a zieleń krajobrazu stanowi niemal integralny element wystroju.

Zapisz się na webinarium tutaj

Prowadzący prezentację architektoniczną

Anna Thurow Architektura Wnętrz

Anna i Krzysztof Paszkowski-Thurow

Anna Thurow Architektura Wnętrz

Małżeństwo młodych architektów. Absolwenci Politechniki Szczecińskiej i Kopenhaskiej Szkoły Designu i Technologi. Prowadzą biuro architektoniczne oraz pracownię specjalizującą się w kompleksowych projektach aranżacji wnętrz. Ich realizacje można oglądać m.in. na łamach ogólnoświatowego portalu ArchDaily

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!