Zaproszenia

Transmisja LIVE z ogłoszenia wyników Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Tym razem spotykamy się nie na żywo, a online. 2 czerwca o godz. 11:00 poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Tym razem spotykamy się nie na żywo, a online. 2 czerwca o godz. 11:00 poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix.

W plebiscycie Polska Architektura XXL 2019 internauci oddali ponad 44,5 tysiąca głosów na 139 realizacji architektonicznych. Swoje oceny wystawiło też jury składające się z kilkudziesięciu architektów, projektantów wnętrz i architektów krajoobrazu. Wyniki głosowania publiczności ogłosiliśmy już na początku marca. Teraz przyszła pora na ogloszenie wyników głosowania jury.

Projekty były wybierane w sześciu kategoriach i 12 subkategoriach. Została również przyznana nagroda Grand Prix. 2 czerwca spotkamy się online na otwartej transmisji na naszym kanale YouTube Sztuka-Architektury oraz na stronach internetowych partnerów medialnych plebiscytu. Poza ogłoszeniem wyników uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawego wykładu o tegorocznym laureacie Nagrody Pritzkera 2020, który poprowadzi Anna Cymer, historyczka architektury, laureatka Nagrody Dziennikarskiej Izby Architektów RP. Autorka książki "Architektura w Polsce 1945 - 1989". W programie również prezentacja realizacji, która w tym roku zdobyła nagrodę Grand Prix.

Nowością tegorocznego plebiscytu jest możliwość wygrania przez uczestników Gali Online  koszulki z grafiką autorstwa Zuzanny Gadomskiej, która prezentuje realizację uhonorowaną nagrodą Grand Prix w 2018 oraz 2019 roku. Aby zdobyć jedną z dwunastu koszulek wystarczy wypełnić formularz wzięcia udziału w losowaniu dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca 2020 do godz. 12:00. Podczas trwania transmisji LIVE 2 czerwca 2020 wyłonimy zwycięzców.

Bliższe informacje i formularz zapisów, który pozwoli wziąć udział w losowaniu koszulek znajdziecie tutaj

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 - Rozdanie nagród

Organizator

PARTNERZY

 


Partnerzy wspierający

 


Patroni honorowi

 


Patronat honorowy nad Galą Plebiscytu objęła Prezydent Miasta Łodzi - Hanna Zdanowska

Patroni medialni

 
 


Współpraca redakcyjna

 

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!