Zaproszenia

Bezpłatny kurs Vectorworks Landmark podczas wystawy Zieleń to Życie (6-7.09.2018)

Zapraszamy w ramach wystawy Zieleń to Życie w dniach 6 i 7 września 2018 na bezpłatny intensywny kurs Vectorworks Landmark.

Zapraszamy w ramach wystawy Zieleń to Życie w dniach 6 i 7 września 2018 na bezpłatny intensywny kurs Vectorworks Landmark.

 Poznaj najbardziej wszechstronne oprogramowanie CAD przeznaczone dla twórców z branży architektury krajobrazu! Oprogramowanie Vectorworks Landmark znacząco usprawnia projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu. Inteligentne narzędzia specjalistyczne, takie jak Roślina, Nawierzchnia twarda, Model terenu i System automatycznego nawadniania umożliwiają tworzenie rysunków 2D i modeli 3D. Zintegrowane zarządzanie plikami GIS znacznie upraszcza zastosowanie danych geodezyjnych w procesie planowania zabudowy oraz zagospodarowania środowiska naturalnego. Bogate biblioteki roślin zapewniają możliwość łatwego sporządzania planów i zestawień. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo wysokiej jakości renderowanie, wykonywane bezpośrednio w programie.

Wymagana rejestracja miejsc:  https://goo.gl/forms/e8dySj27UpjHaFoq1

Ważna informacja: 
Proszę przynieś swój komputer przenośny z zainstalowaną wersją demonstracyjną oprogramowania Vectorworks w języku polskim. Pobierz:  http://poland.vectorworks.be/demo/ 
Sprawdź wymagania systemowe przed instalacją  http://poland.vectorworks.be/wymagania-systemowe-i-kompatybilnosc/ 

Pobierz zasoby biblioteczne po zainstalowaniu oprogramowania.

Wydarzenie na facebooku:  https://www.facebook.com/events/433344493823064/ 

Vectorworks Landmark

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!