Konkursy

Konkurs: "Ławeczka Reymonta"

Stanisława Reymonta, która w przyszłym roku zostanie zamontowana na  ulicy imienia pisarza. Celem konkursu jest nie tylko upamiętnienie wybitnego pisarza Władysława Reymonta, który urodził się w Kobielach Wielkich pod Radomskiem, ale również zachęcenie do współtworzenia przestrzeni miejskiej. Ulica Władysława Reymonta to jedna z głównych ulic znajdujących się w centrum Radomska, na której uatrakcyjnieniu zależy organizatorowi.

Stanisława Reymonta, która w przyszłym roku zostanie zamontowana na  ulicy imienia pisarza. Celem konkursu jest nie tylko upamiętnienie wybitnego pisarza Władysława Reymonta, który urodził się w Kobielach Wielkich pod Radomskiem, ale również zachęcenie do współtworzenia przestrzeni miejskiej. Ulica Władysława Reymonta to jedna z głównych ulic znajdujących się w centrum Radomska, na której uatrakcyjnieniu zależy organizatorowi. 

Jak dodaje Prezydent Miasta Radomsko Jarosław Ferenc - Chciałbym zachęcić do udziału w konkursie młodych, zdolnych i odważnych projektantów, którzy rozpoczynają swoją artystyczną przygodę. Miasto Radomsko jest otwarte na pomysły kreatywnych ludzi.

Terminy

Prace w konkursie można nadsyłać do 26 stycznia 2018 r. 
Posiedzenie jury, podczas którego zostanie wyłonionych 5 prac odbędzie się do 5 lutego. 
Ostateczny projekt wybiorą mieszkańcy Radomska podczas głosowania internetowego, które odbędzie się w terminie od 12 do 19 lutego 2018 r. To oni zdecydują, który projekt zostanie zrealizowany.

Nagrody

  • Laureat konkursu na projekt ławeczki, wybrany przez mieszkańców miasta, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.000,00 zł brutto.
  • Pozostali finaliści otrzymają zestawy gadżetów miejskich.

Organizator zobowiązuje się do wykonania ławeczki wybranej przez mieszkańców i zamontowania jej we wskazanym w Regulaminie miejscu.
 
Harmonogram konkursu

  • - Ogłoszenie konkursu na projekt: 26.10.2017r.
  • - Przyjmowanie prac konkursowych: do 26.01.2018 r.
  • - Posiedzenie Jury: do dnia 5.02.2018r.
  • - Głosowanie mieszkańców miasta: 12 - 19.02.2018r.
  • - Ogłoszenie zwycięskiego projektu: niezwłocznie po zakończeniu głosowania mieszkańców (nie później niż do dnia 23.02.2018r.)

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie bez zmiany Regulaminu.

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!