Zaproszenia

Konferencja urbanistyczna w Gdyni

W dniach 1 i 2 września 2017 r.  w Gdyni odbędzie się konferencja urbanistyczna z udziałem włodarzy Gdyni pod hasłem: Problemy kształtowania przestrzeni publicznej, rewitalizacja i nowoczesność.

W dniach 1 i 2 września 2017 r.  w Gdyni odbędzie się konferencja urbanistyczna z udziałem włodarzy Gdyni pod hasłem: Problemy kształtowania przestrzeni publicznej, rewitalizacja i nowoczesność. Ze strony TUP projekt koordynuje prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich, Wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Planistów Miejskich i Regionalnych ISOCARP, Kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

W trakcie konferencji zaplanowano trzy spotkania tematyczne: panel urbanistyczny TUP, debatę, dotyczącą wpisywania nowych inwestycji mieszkaniowych w istniejącą tkankę miejską, a także przegląd urbanistycznych deklaracji pokongresowych z udziałem pięciu dotychczasowych miast gospodarzy. Konferencja urbanistyczna, z udziałem włodarzy Gdyni i pod patronatem Miasta Gdynia, odbędzie się w dniu 1 września w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Spotkania konferencyjne będą kontynuowane w Gdynia ARENIE, w weekend - 2 i 3 września, na scenie głównej

Zaproszenie do udziału w panelach dyskusyjnych konferencji przyjęli już uznani architekci: Jacek Droszcz, Zbigniew Reszka i Maciej Hawrylak oraz główny architekt Hossy - Marcin Woyciechowski.

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!