Porady

Narzędzia odciążające stawy

Wiosenne działania w ogrodzie bardzo obciążają kręgosłup i stawy, ponieważ są to przeważnie prace wysiłkowe. Na rynku są już jednak dostępne narzędzia specjalnie zaprojektowane do trudnych prac wiosennych.

Wiosenne działania w ogrodzie bardzo obciążają kręgosłup i stawy, ponieważ są to przeważnie prace wysiłkowe. Na rynku są już jednak dostępne narzędzia specjalnie zaprojektowane do trudnych prac obciążających kręgosłup i stawy.

Z amortyzacją
Narzędzia ogrodnicze z serii Terraline™ wyposażone są w system Softec™. Amortyzuje on uderzenie szpadla lub wideł o kamień lub korzeń, dzięki temu nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo podczas cięższych prac w ogrodzie. Amortyzator odciąża nadgarstki oraz ramiona podczas pracy, a profilowana listwa chroni stopy przed poślizgiem i bolesną kontuzją. Seria Terraline™ obejmuje szpadel, widły oraz szuflę.

Bez bólu pleców
Wózek na wąż easyRoll pozwala na nawijanie węża w pozycji stojącej. Dodatkowo transport węża jest o wiele prostszy dzięki dużym kołom z wyraźnym profilem, który pozwala na przemieszczanie węża również po nierównym podłożu. Do pracy w pozycji stojącej pomocne będą również trzonki combisystem, które są kompatybilne z wszystkimi narzędziami z tej serii. Trzonki są lekkie, wysokiej jakości i bardzo wygodne w użytkowaniu.

Wózek na odpady
Wózek ogrodowy Gartenmobil to rozwiązanie, które pomoże zebrać śmieci, chwasty i odpady szybko i skutecznie. Dodatkowo można go w kilka sekund zmienić w wózek do transportu ciężkich skrzynek z owocami lub napojami. Wielofunkcyjne narzędzie jest lekkie i posiada regulowany uchwyt,a aluminiowa konstrukcja pozwala na transport do 70 kg odpadów.

Źródło: Gardenia

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!