Ogrody Prywatne

Projekt ogrodu wewnętrznego

1/4
Atrium

Niewielkie atrium w przestrzeni sklepu stało się bardzo ciekawym wewnętrznym ogrodem, który uatrakcyjnia wnętrze w nowoczesny i oryginalny sposób. Autorem projektu jest  pracownia Alternatywny Krajobraz.

Komentarze

*

Agropomoc

https://www.agropomoc.pl/Public/images/agro2/images/logo.png
Poprzedni rok nie był ściśle dobry dla producentów maszyn rolniczych. Statystyki wyraźnie wskazują bowiem, że swoi rolnicy preferują bowiem używane ciągniki. Podobnie sprawa oczekuje w przykładzie części do kombajnu – tu ponadto też nowoczesne grają z starymi modelami. Powód? Wiadomo: oszczędności.

Producenci ciągników nie mogą zaliczyć ubiegłego roku do dobrych. W statystykach Centralnej Ewidencji Samochodów i Kierowców zobaczono

Agropomoc

https://www.agropomoc.pl/Public/images/agro2/images/logo.png
Zeszły rok nie był bardzo korzystny dla producentów maszyn rolniczych. Statystyki jasno wskazują bowiem, że polscy rolnicy preferują bowiem używane ciągniki. Podobnie rzecz czeka w losu części do kombajnu – tutaj i też następne wykonują z wysłużonymi modelami. Powód? Wiadomo: oszczędności.

Producenci ciągników nie mogą odpowiedzieć ostatniego roku do ciekawych. W ewidencjach Centralnej Ewidencji Pojazdów a Kierowców stwierdzono w w

Podobne artykuły