Otoczenie budynku

Profile tarasowo-balkonowe

Aluminiowe, pokryte powłoką poliestrową systemy profili i okapników balkonowo-tarasowych służą do wykonywania estetycznych wykończeń na balkonach, tarasach i loggiach z posadzkami ceramicznymi i kamiennymi.

Aluminiowe, pokryte powłoką poliestrową systemy profili i okapników balkonowo-tarasowych służą do wykonywania estetycznych wykończeń na balkonach, tarasach i loggiach z posadzkami ceramicznymi i kamiennymi. 

Producent chemii budowlanej, firma Sopro Polska, wprowadza do swojej oferty nowy kolor okapników i profili tarasowo-balkonowych.

Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o montażu na krawędziach balkonów i tarasów, a ich głównych zadaniem jest efektywne odprowadzanie wody poza obręb budowli.

Firma Sopro oferuje swoim klientom 4 systemy do obróbki i wykończenia czoła tarasów. Są to: okapniki tarasowo-balkonowe, okapniki tarasowo-balkonowe proste  (nowość w ofercie producenta), profile tarasowo-balkonowe z możliwością mocowania systemów rynnowych firm Gamrat i Marley oraz profile tarasowe wysokie, przystosowane do systemu drenażowego. Każdy z elementów powyższych systemów jest odporny na korozję, zasolenie, zarysowania i uderzenia, a także na duże wahania temperatury, działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne.

Do tej pory okapniki i profile balkonowo-tarasowe Sopro występowały w dwóch najpopularniejszych kolorach: szarym oraz ciemno-brązowym. Obecnie producent poszerzył swoją podstawową ofertę o produkty w nowej, grafitowej barwie. Na indywidualne życzenie klienta istnieje ponadto możliwość zamówienia okapników i profili w wybranym kolorze spośród dodatkowych 184 dostępnych w palecie RAL.

Bogata paleta kolorystyczna pozwala stworzyć optyczną harmonię z najróżniejszymi materiałami i elementami konstrukcyjnymi budynku. Odpowiednie ukształtowanie profili i okapników, w połączeniu z innymi produktami tworzącymi system tarasowo-balkonowy, zapewnia trwałe, szczelne i estetyczne wykończenie każdego tarasu czy balkonu na długie lata.

 

Źródło: Sopro

Komentarze

*

Najnowsze z tego działu

Wyszukaj

Newsletter

Adres email nie jest poprawny!
Spróbuj jeszcze raz...

×

Dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji naszego newslettera!

×
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera Sztuki Krajobrazu!